ذرت: ممکن است فکر کنید که ژوئیه ( تیرماه) یا اگوست ( مردادماه) اوج فصل ذرت هستند، امّا این را در نظر بگیرید: شما قصد دارید ذرت را از نزدیکترین محل به جایی که کشت می‌شود، تهیه کنید. چون هرچه ذرت در انبار بیشتر بماند یا راه طولانی‎تری را بپیماید، شیرینی کمتری خواهد داشت، زیرا قندش تبدیل به نشاسته می‎‌شود.

Blueberries

زغال اخته: چنانچه زغال اخته را بصورت محلی بخرید، طعم بهتری خواهد داشت و محصول بومی زغال اخته در این ماه در بسیاری از قسمت‎های کشور وجود خواهد داشت. نه تنها زغال اخته تازه و شیرین است، بلکه شما احتمالاً معامله خوبی خواهید داشت، زیرا رقابت زغال اخته با میوه های درختی تابستانی به دلیل توجه مصرف کنندگان آغاز می گردد.

Apricots

زردآلو: زردآلو فصل بسیار کوتاهی دارد، ولی زردآلوهای خوشمزه ای را در این ماه خواهیم داشت. اغلب مردم خود را محفوظ و تشنه نگه می‌دارند، حال آنکه فصل میوه تازه، کوتاه و گذرا است. چنانچه هوا واقعاً ناسازگار باشد، می‎تواند بر کیفیت زردآلو تأثیر بگذارد. ولی چون امسال ما زمستان بسیار معتدلی را سپری کردیم، احتمالاً مقداری زردآلوی خوشمزه در این ماه موجود خواهد بود.

Cherry love

گیلاس: پارکر بیان می دارد: « چنانچه شما به گیلاس علاقه دارید، خوشبختانه ماه مه واقعاً خوبی را خواهید داشت.» فصل گیلاس در سواحل غربی امسال زودتر آغاز می گردد، بنابراین احتمالاً شما به گیلاس های ترش و شیرین خود در این ماه می رسید.

avocado

آووکادو: ماه مه، فصل را با معرفی سالادهای تابستانی آغاز می کند و آووکادو بخصوص در رأس خوشمزه ها قرار دارد. ما شاهد همپوشانی محصول بومی و وارداتی آووکادو در ماه اردیبهشت هستیم. آووکادو دارای کیفیت عالی است. در مکان‌های دارای آب و هوای معتدل‌تر، آووکادو را می‌توان در همه مدت سال داشت،

منبع: +